search
پشتیبان مدمو

مجله مد و پوشاک مدمو

3 روش ساده و راحت برای بهبود چشمگیر استایل دانشجویی!format_quote

هدف از این مقاله کمک به دانشجو برای ایجاد تغییرات کوچک در کمد لباس خود است که منجر به بازگشت چشمگیر بهبود استایل شخصی وی خواهد شد. به صورت جداگانه تأثیر کمی خواهند داشت. ولی اگر به طور جمعی از آنها استفاده کنید استایل شخصی خود را جذاب تر خواهید کرد.

قبل از شروع مقاله از شما میخواهم مقاله لیست قیمت پیراهن مردانه که در خرید به شما کمک میکند که چگونه ارزش قیمتی یک پیراهن را حدس بزنید مطالعه فرمایید.

چرا یک دانشجو باید به ظاهرو استایل خود اهمیت دهد

قبل از اینکه ما به روشهای عملی شما برای ارتقا استایل خود بپردازیم ، بگذارید یک دقیقه وقت بگذاریم و بحث کنیم که چرا در وهله اول باید  به اجرای این تغییرات اهمیت دهید. از این گذشته ، احتمالاً اکثر همسن و سالان شما به این جزییات اهمیت میدهند.

چندین دلیل وجود دارد که باید کیفیت محتویات کمد لباس خود را یک یا دو درجه بالا ببرید:

برای خرید پیراهن مردانه اسپرت کلیک کنید.

 

*خوب لباس پوشیدن به ذهن شما کمک می کند

وقتی لباس های زیبا می پوشید ، سطح اعتماد به نفس و کارایی ذهن شما بالا تر می رود. اگر باور نمی کنید ، خودتان امتحان کنید. وقتی کنار دوستان خود  قرار گرفته اید ، هوشیارتر ، با اعتماد به نفس بیشتر و آمادگی بیشتری برای کنار آمدن با کارهای روزمره و تعامل با دوستان خود داریداگر برای شما دانشگاه و یادگیری با ارزش است پس به شما پیشنهاد میکنیم که باید پوشش خد را هم در همان سطح و کیفیت ارتقا بدهید.

پوشش خوب و اراسته  دانشجو نشانگر  نهایت ادب  و احترام او به استاد می باشد

فرض کنید فرض کنید استاد دانشگاه هستید،در رو به روی شما یکی از دانشجویان شما ایستاده است،و میخواهد با شما صحبت کند شما به او نگاه میکنید و نوع پوشش او را میبینید،از شما میخواهم تصور کنید فرد در مقابل شما پوشش مناسب و در شان یک دانشجو ندارد،تصور شما از این دانشجو چگونه است؟ایا برای شما دانشجوی با پوشش و ظاهر اراسته با دانشجویی بدون پوشش مناسب یکی هستند؟شک نکنید همین رفتار را هم اساتید نسبت به دانشجویان خود دارند

شما هرگز نمی دانید با چه کسی ملاقات خواهید کرد

دانشگاه بهترین و آسانترین زمان برای ملاقات با زنی است که همسر شما خواهد شد - آشنایی و ملاقات با مردم بعد از فارغ التحصیلی بسیار دشوارتر می شود. و شما هرگز نمی دانید که چه زمانی قرار است با فرد مورد علاق هخود در دانشگاه ملاقات کنید. هنگامی که در دانشگاه  توجه  دختر مورد علاقه خود را جلب می کنید ، آیا احساس اطمینان می کنید که برای گفتگو با او قدم می زنید؟

هدف از این مقاله کمک به دانشجو برای ایجاد تغییرات کوچک در کمد لباس خود است که منجر به بازگشت چشمگیر بهبود استایل شخصی وی خواهد شد. به صورت جداگانه تأثیر کمی خواهند داشت. ولی اگر به طور جمعی از آنها استفاده کنید استایل شخصی خود را جذاب تر خواهید کرد.


وقتی مثل یک مرد لباس می پوشید ، احساس می کنید واقعا یک مرد هستید.
دانشگاه زمانی است که افراد در حال رشد و تبدیل شدن به فردی دیگر هستند. در حالی که مسیر تبدیل شدن به مرد دیگر شامل تغییر ارزش های درونی شما است ، نحوه لباس پوشیدن در بیرون، احساس شما در درون را تقویت می کند. تغییر کمد لباس به شما کمک می کند احساس کنید مرحله جدیدی از زندگی خود را واقعاً آغاز کرده اید.


پنج روش آسان برای دانشجویان پسر برای ارتقا و بهبود سبک و استایل خود


شماره 1: بجای تیشرت میتوانید از پلوشرت استفاده کنید

تیشرت و پلوشرت مردانه

اغلب تیشرت و پلوشرت را یکی میدانند و برای انها فرقی ندارد که تیشرت بپوشند یا پلوشرت!ما اینجا به تفاوت این دو نوع بع مختصر میپردازیم.

 *پولوشرت ها یکی از بهترین گزینه های آقایان برای داشتن یک استایل شیک و جذاب کژوال و راحت مردانه است.

*پولوشرت ها در ابتدا با آستین های سه ربع و بلند تولید شدند و طی تغییراتی که روی آن ها انجام شده، اکنون با آستین های کوتاه در بازار موجود می باشند.

*پلوشرت ها اغلب وجهه رسمی تری نسبت به تیشرت ها دارند و تفاوت عمده انها بغیر از جنس و قیمت ،نوع یقه انها می باشد.

شما برای خرید  تیشرت و پلوشرت مردانه  از فروشگاه مدمو تنها یک کلیک فاصله دارید...


شماره 2 : سویشرت ها را با ژاکت عوض کنید!


اگرچه ممکن است پیراهن دانشگاه خود را دوست داشته باشید ، اما پوشیدن آن برای تفریح و سفر ، یا استفاده در سالن ورزشی ، نه تنها اصراف بلکه از لحاط شخصیتی هم به شما ضربه میزند. بله ، بیشتر همکلاسی های شما برای کلاس طوری لباس می پوشند که گویی یک قرار بسیار مهم دارند. آیا شما هم به همین نحو لباس میپوشید؟؟

سویشرت ها را با ژاکت عوض کنید، چند مدل مناسب برای شما که می خواهید انتخاب کنید:

ژاکت های به سبک پولوشرت: از نظر سبک بسیار شبیه پولوشرت  است ، این ژاکت بافتنی معمولاً سبک دارد و معمولا در زیر آن پیراهن یقه دار می پوشند.

ژاکت کش باف پشمی - ژاکت کش باف پشمی یا دکمه ای ، انواع مختلفی از سبک و رنگ دارد. می توانید آنها را از پارچه های پنبه ای ، پشمی و مصنوعی تهیه کنید.همچنین شما می میتوانید در زیر آن یک پیراهن دکمه ای یقه دار بپوشید.
    
ژاکت یقه اسکی – یک پوشش همه کاره مردانه است. می توانید آن را با کت اسپرت و  در زیر آن میتوانید انواع پیراهن های مردانه اسپرت و رسمی را بپوشید.

انواع ژاکت را میتوان به ژاکت یقه گرد ، نیم زیپ ، یقه هفت ، جلیقه ای ، یقه اسکی و ... اشاره کرد.

 

شماره 3 را ارتقا دهید - شلوار جین

الف)شلوار جین محو و پریشان تا جین تیره و تمیز

ب)شلوار جین کم ارتفاع تا شلوار جین متوسط بلند