search
پشتیبان مدمو

مجله مد و پوشاک مدمو

10 اشتباه برای پوشش آقایانformat_quote

دقت کرده‌اید که بعضی از خطاهای پوشش و استایل کاملا مشخص هستند و تقریبا افرادی که از دنیای مد و پوشاک و خوش تیپ بودن هم بی‌خبر هستند به‌راحتی به آن واکنش منفی نشان می‌دهند؟ مثلا پوشیدن جوراب با صندل از آن خطاهایی است که تقریبا همه می‌دانند نباید در استایل و پوشش خود مرتکب آن شوند. اما برخی نکات دربارۀ لباس رسمی و نیمه‌رسمی برای همه به‌ویژه افراد نه‌چندان حرفه‌ای کاملا مشخص نیست. از همین روی، رعایت نکردن آن قوانین باعث می‌شود که به پرتگاه بدتیپی نزدیک شوید.


خرید پیراهن مردانه 


مد همیشه تغییر می کند اما سبکی است که می ماند. افراد حتی در ظاهر یک فرد کوچکترین جزئیات را متوجه می شوند، به خصوص هنگام ملاقات با آنها برای اولین بار. به عنوان مثال، 52٪ از خانم ها گفتند که بسته به کفش هایی که می پوشند، در مورد شخصیت مرد قضاوت می کنند. و کفش ها تنها موارد مد نیستند که مردم به آن توجه می کنند. البته، هیچ قاعده ای جهانی در مورد چگونگی "نگاه خوب" وجود ندارد، اما نکات اساسی وجود دارد که می تواند باعث شود مردان با ظاهری جذاب تر به نظر برسند.

بنابراین ما 10 اشتباه لباس پوشیدن آقایان را جمع آوری کرده ایم که مردان باید بدون اینکه خیلی سخت تلاش کنند برای ظاهری بهتر از آن خودداری کنند.

1. کت شما خیلی بلند یا خیلی کوتاه است.

یک کت و شلوار قطعاً یک قسمت اصلی در مد آقایان است و اغلب شامل جلیقه ای می شود. این لباس می تواند تمام ظاهر شما را بسازد یا خراب کند، بنابراین حتما آن را عاقلانه انتخاب کنید. این مسئله در مورد کت هایی که مردان تمایل به پوشیدن با لباس خود دارند مهم است، که طول کت جلیقه شما را بپوشاند.

10 اشتباه که مردانه در لباس پوشیدن انجام می دهند

 

 

2. تقریباً تمام تی شرت های شما مارک دار هستند.

بله، پوشیدن تی شرت های مارک دار می تواند بسیار جذاب باشد، اما به راحتی می توانید از بالای آنها کنار بروید. برخی از مردان فکر می کنند برندسازی تنها راه برای نشان دادن کیفیت وسایل پوشاک خود است، اما همیشه اینگونه نیست. شما ممکن است بخواهید تی شرت هایی بپوشید که باعث راحتی شما شود، چه مارک تجاری باشد یا نه - ما مطمئن هستیم که کسی متوجه آن نخواهد شد! آن را بسیار جذاب تر برای دیدن یک مرد در یک تک رنگ تی شرت، اما اگر شما در پوشیدن تی شرت مارک اصرار دارید، سعی کنید از تی شرت هایی با آرم یا مارک های کوچک استفاده کنید.

تقریبا تمام تیشرت های شما مارک دار هستند

 

3. شما شلوار نامناسبی را خریداری می کنید، فکر می کنید در آینده مناسب خواهند بود

برای خرید شلوار جین شلوار سایز بدنتان را بخرید. بعضی افراد فکر می کنند اگر شلوار جین بزرگ بخرند در آینده سایزشان می شود. این کاملا اشتباه است زیرا زمانی که سایزشان می شود شلوار فرسوده می شود. بعضی افراد فکر می کنند پوشیدن شلوار جین بزرگ باعث لاغر نشان دادن پاها می شود اما این اشتباه است.

شما شلوار گشاد را انتخاب می کنید

 

4. لباس زیر خود را نشان می دهد

پوشیدن لباس زیر تا زمانی که نشان داده نشود اشکال ندارد. همه ما می دانیم برای محافظت از پیراهن خود در برابر عرق و لکه ها مهم است، اما لباس زیر، لباس زیر محسوب می شود، بنابراین طبق قوانین لباس پوشیدن، نباید قابل مشاهده باشد. علاوه بر آن، لباس زیر شما تناسب اندام شما را خراب می کند. اما اگر واقعاً مایل به پوشیدن لباس زیر هستید، از لباس زیر یقه هفت و یا یقه باز استفاده کنید.

لباس زیر خود را نشان می هد

 

5. استفاده ی اشتباه از لوازم جانبی

همه ما تمایل داریم که هر از گاهی از لوازم جانبی استفاده کنیم، اما همانطور که  می دانید، قبل از ترک خانه، به آینه نگاه کنید و بهترین لوازم جانبی که با لباس شما مطابقت دارد را انتخاب کنید، به خصوص به این دلیل که خانم ها مردانی را دوست دارند که مرتب هستند.

استفاده اشتباه از لوازم جانبی

6. شما صندل ها را با جوراب می پوشید

بیشتر ما تصور می کردیم که این روند تا الان از بین رفته است، اما ظاهراً مردان هنوز این کار را انجام می دهند! پوشیدن صندل در نظر گرفته می شود که متعلق به ساحل یا تابستان است. دیدن مردهایی که همه وقت آنها را می پوشند بسیار ناخوشایند است، به خصوص اگر این کار را با جوراب انجام بدهند. صندل ها باید روی پاهای برهنه پوشیده شوند تا احساس راحتی کنید. اگر دوست ندارید پاهای خود را نشان دهید، به سرمایه گذاری روی کفش های بسته فکر کنید.

شما صندل ها را با جوراب می پوشید

 

7. همه رنگ ها را به طور یکجا می پوشید

شما ممکن است یک فرد رنگارنگ باشید و در داخل و خارج خانه لباس های رنگی بپوشید، این خوب است، فقط مطمئن شوید که رنگ ها زیاد و شلوغ نباشند. شلوار زرد، پیراهن صورتی، پیراهن قرمز و کفش ورزشی سبز چیزهای زیادی هستند که باید به یکباره مورد استفاده قرار گیرند! به طور کلی، اگر می خواهید زننده به نظر برسید، پوشیدن رنگ های روشن ایده خوبی نیست و ترکیب همه آنها با هم قطعاً روشی مناسب نیست. لباس پوشیدن با رنگ های اصلی باعث می شود که شما زیبایی بیشتری به دست بیاورید. و اگر می خواهید یک رنگ انتخاب کنید، یک قطعه اصلی کوچک مانند لوازم جانبی یا برخی جوراب های متفاوت را انتخاب کنید.

همه رنگ ها را به طور یکجا می پوشید

 

 

8. لباس را با کفش ورزشی ترکیب کنید

می توانید در پوشیدن لباس راحتی آزاد باشید، اما اشتباه پوشیدن کفش ورزشی با کت و شلوار را انجام ندهید.کفش ورزشی برای دویدن و ورزش کردن ساخته شذه است، نه برای شرکت در جلسات شرکت. پس با پوشیدن کفش اسپرت با کت و شلوار جذابیت تان را خراب نکنید.

لباس را با کفش ورزشی ترکیب کنید

 

 

9. شما تی شرت های خود را دوست دارید داخل شلوار بگذارید

تیشرت خود را درون شلوار قرار ندهید زیرا باعث می شود شما مانند یک مرد میانسال به نظر برسید. تی شرت خود را رها نکنید. اگر شما پیراهن پوشیدید، پیراهن بدون تی شرت، دکمه های آن را ببندید، اگر تی شرت زیر پیراهن پوشیدید دکمه های آن را باز بگذارید، زیرا مرتب تر به نظر می رسید.

شما تی شرت های خود را دوست دارید داخل شلوار بگذارید

 

10. کراوات شما با نوع بدنه شما سازگار نیست

حتی بدون آنکه بدانید، بسیاری از مردان کراواتی اشتباه برای خودشان انتخاب می کنند. شما باید کراوات خود را مطابق با نوع بدنتان انتخاب کنید، ابتدا به طول کراوات خود توجه کنید، نباید سگک کمربند خود را بپوشاند. دومین اشتباه رایج پوشیدن کراواتی است که برای بدن شما پهن است. به طور کلی، یک کراوات برای یک مرد متوسط ​​باید از 3 اینچ تا 3.75 اینچ (7.5 سانتی متر تا 9.5 سانتی متر) باشد، بنابراین اگر پهنای بدن شما از حد متوسط ​​باریک تر است، این چیزی است که باید به دنبال آن باشید.

کراوات شما با نوع بدنه شما سازگار نیست

نکته آخر: جزئیات و ریزه‌کاری‌ها

مد و فشن مدام در حال تغییر است اما برخی نکات، مانند آنچه گفته شد، همیشه درست هستند و قدیمی نمی‌شوند. با کمی توجه به جزئیات در تیپ و ظاهرتان می‌توانید خوش‌تیپ‌تر شوید. رعایت نکات درست در لباس پوشیدن باعث راحتی بیشتر و افزایش اعتماد به نفس شما می‌شود.